חתונה מיוחדת

מי לא רוצה שהחתונה שלו תחשב חתונה מיוחדת ויוצאת דופן? בואו לקיים חתונה מיוחדת בדיוק בסגנון שבחרתם, אצלנו בגן האירועים "הגן בשפיים"

 

הגן בשפיים הוא מקום אידיאלי לקיום חתונות מיוחדות בקונספטים מגוונים. צוות המקום ישמח לעצב את המקום ולמצוא בדיוק את הפריטים המתאימים בכדי ליצור את האווירה אותה אתם מדמיינים ולסייע לכם להגשים את החלום.

 

מחתונת קיץ קלילה ועד נשף בסגנון הרנסנס

 

חתונות קונספט מיוחדות תופסות נפח גדול יותר ויותר מתוך כלל החתונות. הגן בשפיים המעוצב בסגנון פשוט ונקי אך גם אלגנטי יכול להכיל ולקבל לתוכו כל שיגעון. תרצו חתונה בסגנון הקרנבל בריו? חתונה שיש בה מוטיב חוזר בעיצוב כמו מיתוג החתונה כלוגו על המפיות, הפתקים, המגנטים או בכל מקום אחר? צוות הגן בשפיים ישמח לזרום יחד איתכם. הגן בשפיים יכול לפשוט וללבוש חליפות שונות בהתאם לרצונו של הזוג. מיקומו בקיבוץ הופך אותו למקום מעולה לקיום חתונה מיוחדת בסגנון כפרי, כאשר חתונות בשישי בצהריים הופכות את האירוע מיד לקליל יותר ורשמי פחות. אם הרצון הוא לאירוע בוטיק יוקרתי, האולם המלא אלגנטיות על המנורות המנצנצות בו הופך את האירוע כבמטה קסם למלא יוקרה.

 

חתונה מיוחדת במקום טוב באמצע

 

גם אם רצונכם הוא חתונה מיוחדת בסגנון יוצא דופן, עדיין מומלץ למצוא מקום נגיש ונוח. הגן בשפיים נגיש במיוחד, רק כרבע שעה נסיעה מתל אביב, ממש על כביש החוף, כך שהסיכוי לטעות בדרך הוא נמוך ביותר ומה שהופך אותו למקום האידיאלי לחתונות בשרון. מיקום מעולה כזה יביא את האורחים (וגם אתכם) רעננים ומלא כוחות לחגוג את אחד הימים המיוחדים ביותר עבורכם בדיוק בדרך שלכם.

 

כשחושבים על גן אירועים - הגן בשפיים ללא ספק הראשון שקופץ לראש. בואו ותעשו סיבוב אצלנו.

צרו קשר לקביעת פגישה

מלאו טופס זה ונחזור אליכם בהקדם
אנא מלאו את טופס - צרו קשר לקביעת פגישה

קיבוץ שפיים

09-959-5550