וואטסאפ

חתונה בשישי בצהריים

האפשרות לערוך חתונה בשישי צהריים היא נהדרת עבור כל אלה שרוצים להפוך את החתונה, המצטיירת לרוב כאירוע רשמי יותר, לאירוע קליל שנערך באור יום


הגן בשפיים הוא מקום נהדר לערוך בו חתונה בשישי בצהריים. המדשאות הירוקות המקיפות את מבנה האולם זוהרות ממש באור השמש. הים שנמצא במרחק הליכה נראה אף הוא בצבע הטורקיזי שלו ואילו האולם הממוזג והנעים מאפשר לאורחים ליהנות מאור יום וגם מקרירות וצל בכל רגע שירצו.

 

 

חתונה בשישי - קלילה ובלתי נשכחת

 

חתונה בשישי בצהריים יכולה להפוך לאירוע קסום וייחודי שאינו דומה לחתונות הקלאסיות המתקיימות בערב. אווירת חתונה מיוחדת בגן בשפיים מעצימה את החוויה הנוצרת בחתונות בשישי בצהריים. כבר הנסיעה בין בין מדשאות ושבילי הקיבוץ מכניסה אל תוך האווירה המיוחדת. בתוך הגן עצמו יהנו האורחים מן העיצוב הכפרי ושילוב החומרים הטבעיים כמו אבן ועץ בגן ובמבנה. לחתונות שישי בצהריים ניתן לבחור תפריט המבוסס על מנות קלילות, טעימות ומרעננות שהמקום מציע בשפע- רק לבחור. גם העיצוב והקישוטים מותאמים כולם ליצירת האווירה הכפרית המזכירה את ט"ו באב בימי קדם בו היו חגיגות קסומות בכרמים.

 

לחזור הביתה לפני כניסת השבת

 

יום שישי הוא יום מיוחד, יום בו משפחות רבות נמצאות בהכנות לקראת כניסת השבת וארוחת השבת שמגיעה עימה. בשישי בשעות אחר הצהריים רבים מעדיפים כבר לא להיות על הכבישים אלא לתת לאווירת השבת לעטוף אותם. לכן, חתונות בשישי בצהריים במיוחד חשוב לערוך במקום מרכזי שהגישה אליו קלה ונוחה. הגן בשפיים עונה גם על הצורך הזה. מיקומו של גן האירועים בשרון ממש על כביש החוף במרחק קצר מתל אביב ובגישה נוחה גם לצפון הארץ ודרומה לא תטריח את האורחים וגם אתכם בנסיעה ארוכה ותאפשר לכולם להגיע בזמן הביתה לקראת השבת.

 

צרו קשר לקביעת פגישה

מלאו טופס זה ונחזור אליכם בהקדם
אנא מלאו את טופס - צרו קשר לקביעת פגישה

קיבוץ שפיים

09-959-5550