גן אירועים בגעש

זוגות רבים היו רוצים להתחתן באזור הירוק של השרון, קרוב לים. לכן, גן אירועים בקיבוץ געש העונה לקריטריונים אלו, קוסם לזוגות רבים. בואו להכיר את הגן בשפיים ככזה

 

גני אירועים בגעש וסביבתו בהחלט עומדים בכל הדרישות. הגן בשפיים אמנם הינו גן אירועים סמוך לגעש, הנמצא ממש בסמוך, פחות מ-10 דקות נסיעה, בקיבוץ שפיים השכן. הגן בשפיים הוא גן אירועים יפהפה, גן המשלב חומרים טבעיים כמו עץ ואבן עם מבנה מיוחד שקירותיו עשויים זכוכית. האולם עצמו מעוצב בסגנון קלאסי אך כמובן שניתן להתאים את העיצוב לכל קונספט שתבחרו. חתונות  רבות היום הן חתונות קונספט ודרך הגן בשפיים עברו כבר סוגים שונים של חתונות, כולל חתונות שישי בצהריים. הגן עצמו כולל בתוכו את המדשאה הרחבה המקיפה את המבנה. את המדשאה חוצה שביל אבנים גדולות ומיוחדות בצורת משושה ורחבת הריקודים העשויה דק מוסיפה אף היא ליופי ולמראה הטבעי של הגן.

 

 

חופה על רקע הים

 

אחד היתרונות של גני אירועים בגעש וסביבתו, כמו הגן בשפיים הוא הקירבה לים. הים מוסיף לאווירה המיוחדת של האירוע. חופה הנערכת על רקע שקיעה הופכת ללא ספק לקסומה עוד יותר. הרוח מן הים מרעננת במיוחד בערבים חמים של קיץ.

 

הגן בשפיים הוא אמנם נפלא לחתונות בשרון אך לא רק. הוא מספק תנאים מעולים לכל אירוע שתבחרו: אירוע חברה ברמה גבוהה, כנס - גם כזה הנמשך מספר ימים בזכות המלון הצמוד לגן ומספק מקום לינה, אירוע השקה וכמובן כל אירוע פרטי בו תרצו לפנק את בעל השמחה ואת האורחים. צוות הגן עומד לרשותכם בכל אירוע ובכל סגנון.

 

לאיכות האירוע מוסיף התפריט המגוון הכולל גם תפריט צמחוני או טבעוני ומנות מגוונות, מערכת הסאונד המשוכללת והחדישה והתאורה המוסיפה לקסם של המקום.

 

כשחושבים על גן אירועים - הגן בשפיים ללא ספק הראשון שקופץ לראש. בואו ותעשו סיבוב אצלנו.

צרו קשר לקביעת פגישה

מלאו טופס זה ונחזור אליכם בהקדם
אנא מלאו את טופס - צרו קשר לקביעת פגישה

קיבוץ שפיים

09-959-5550