וואטסאפ

צרו קשר לקביעת פגישה

מלאו טופס זה ונחזור אליכם בהקדם
אנא מלאו את טופס - צרו קשר לקביעת פגישה

קיבוץ שפיים

09-959-5550

אירועים פרטיים

אירועים חגיגיים הם חלק חשוב בחיינו, רגעים שמספקים שבירת שגרה, הנאה והתרגשות. הגן בשפיים מספק לכם מקום נפלא מכל הבחינות לחגוג בו אירוע בשרון

 

הגן בשפיים כולל את הגן העשיר במדשאות ירוקות ומבנה האולם היפהפה והאלגנטי בעל הקירות השקופים. יש בו שילוב נפלא של כפריות וקלילות של הגן יחד עם אלגנטיות וקלאסיות של האולם. קיום האירוע באולם וגם בגן נותן לאורחים לטעום גם מזה וגם מזה. אל הירוק של הדשא, הלבן של החופה והחום העדין של רחבת הדק מצטרף גם הכחול של הים. תארו לכם תמונה של שקיעה הנמצאת במרחק נגיעה מכם- קסם אמיתי.

 

בואו להתרשם גם מחתונה מול הים אצלנו בגן בשפיים

 

 

כל התנאים לאירוע קסום

 

הגן בשפיים מארח סוגים שונים של אירועים בשרון: אירועים פרטיים כמו חתונות, בר/ת מצוות וימי הולדת חגיגיים במיוחד וגם אירועים עסקיים מסוגים שונים, החל מאירוע השקה ועד כנס או יום עיון. גן האירועים בשרון מעניק את כל התנאים לאירוע מוצלח ובלתי נשכח. עיצוב האולם המרשים עם המנורות היורדות מן התקרה והפרחים המקשטים אותו והגן הנשקף דרך קירות המבנה יוצרים אווירה מיוחדת. עם זאת, לא רק מראה המקום קובע כיצד יראה האירוע. הגן הבשפיים הוא גן אירועים בשרון המשלב בתוך המראה הכפרי והאותנטי גם עדכניות ושימוש באמצעים חדשניים. מערכת הסאונד המשוכללת ומערכת התאורה לוקחים את האירוע למקומות אחרים. ואין כמו האוכל בכדי לספק הנאה לאורחים. התפריט שמציע המקום הוא מגוון. חומרי הגלם הם טריים ובעלי טעמים איכותיים וישנו שימוש בטכניקות מגוונות ליצירת מבחר קולינרי עצום.

 

אירוע ממש ליד הבית

 

היתרון הגדול של אירוע כמו חתונה בשרון הוא מיקומו המרכזי יחד עם הצביון הכפרי. בגן בשפיים הדבר בולט במיוחד. הגישה למקום נוחה ביותר- הישר מכביש החוף, רק כרבע שעהנסיעה מתל אביב  אך נופי הקיבוץ והים מנתקים לחלוטין מן הצפיפות של גוש דן וכביש החוף הסואן.