חתונת חורף

מי אמר שחייבים להתחתן בקיץ. אצלנו דווקא בחתונה בחורף הגן מתבלט על פני האחרים, הרבה צבע והירוק של הטבע: הים מול מעביר לנו רוח קרירה אך נעימה ומלטפת, הגשם שלפעמים מגיע זולג על זכוכיות האולם שלנו, שיוצר משפחתיות ובית נעים ואינטימי

 

אמנם שיר החתונות הקלאסי הוא "בקיץ הזה תלבשי לבן", אך החורף הפך גם הוא לעונה לא יבשה בכלל - גם בקיום חתונות. הגן בשפיים נבנה מתוך מחשבה רבה כיצד לספק גם לבוחרים לקיים חתונה בחורף את כל התנאים לקיום חתונה מקסימה בדיוק כפי שהיא מצטיירת בדמיונם. מבנה האולם המוקף במדשאות הירוקות מתחבר אל הגן באמצעות הקירות השקופים שלו. אין כמו לראות את טיפות הגשם על הקירות השקופים כשבתוך האולם התחושה היא חמימה ונעימה. בימי החורף שאינם  גשומים (ולא חסרים כאלה במדינתנו...) משלב האירוע את קבלת הפנים והחופה בחוץ עם ארוחה וריקודים בתוך האולם. חתונות בחורף הן מלאות בקסם וישנם לא מעט יתרונות לקיום חתונה דווקא בעונה זו. הגן בשפיים זורם היטב עם עונות השנה השונות ויתרונותיו של החורף מועצמים באמצעים שונים כמו סגנון העיצוב, המוזיקה, האוכל ועוד.

 

מיקום מרכזי - יתרון מובהק לחתונה בחורף

 

בחורף, כאשר מחשיך מוקדם, הכבישים רטובים וחלקים וגשם יורד, איש אינו אוהב לנהוג מרחקים ארוכים. מיקומו של גן האירועים באזור עמק חפר הופך אותו לאידיאלי לקיום חתונה בחורף. הנסיעה היא בעיקר בכביש החוף המואר היטב ומוכר לכל אחד. מתל אביב וגוש דן מדובר על מרחק נסיעה קצרה ביותר וגם מהצפון הגישה אליו נוחה.

 

כל האמצעים לחתונה ייחודית

 

מעבר למבנה היחודי, למדשאות, לשלווה של הקיבוץ ולעיצוב הגן בכלל, הגן בשפיים מעמיד לרשות אורחיו את כל האמצעים לקיום חתונה מיוחדת וקסומה. התפריט בגן הוא מגוון ומשלב חומרי גלם טריים יחד עם טכניקות וסגנונות קולינריים שונים. בחורף ניתן לבחור תפריט מפנק הכולל תבשילים שיהיו נפלאים בעונה הקרה. מערכת התאורה החדישה ומערכת הסאונד יהפכו חתונות בחורף לחתונות מן האגדות ממש.

 

כשחושבים על גן אירועים - הגן בשפיים ללא ספק הראשון שקופץ לראש. בואו ותעשו סיבוב אצלנו.

צרו קשר לקביעת פגישה

מלאו טופס זה ונחזור אליכם בהקדם
אנא מלאו את טופס - צרו קשר לקביעת פגישה

קיבוץ שפיים

09-959-5550