חתונות בקיץ

השמש מתחילה לצנוח לכיוון הים, ואתם – בשיא ההתרגשות. סביבכם מרבדי דשא רחבים, ניחוח פרחים טריים וצבעוניים, והוא מגיע: הערב שלכם, רק שלכם... עכשיו מתחילה חתונת הקיץ שלכם בגן בשפיים

 הקיץ הוא העונה הבוערת גם בתחום החתונות. הגן בשפיים הוא מושלם לקיום חתונה בקיץ. המקום בנוי כך שיתרונותיו של הקיץ ינוצלו היטב ואילו חסרונותיו, החום והלחות, יורגשו באופן מינימלי ככל שניתן. מיקומו של גן במרחק הליכה מהים הוא יתרון עצום בקיץ. תארו לכם את עצמכם בגן ירוק ויפה כאשר מולכם נראית שקיעה מדהימה של קיץ, יחד עם בריזה צוננת המגיעה מהים הישר אל הפנים שלכם. הגן נבנה כך שאין דבר שחוסם את הרוח הנעימה של הקיץ מלהגיע אל האורחים בגן ולכן חתונות בקיץ בגן בשפיים מקבלות רק את הטוב שמביאה עימה העונה החמה.

 

 

חתונה בקיץ - מאירוע ערב נוצץ ועד אירוע צהריים קליל

 

הגן בשפיים בנוי להכיל בתוכו חתונות מסוגים שונים. המבנה היפה והאלגנטי של האולם בעל הקירות השקופים מתחבר אל החוץ כאילו זו יחידה אחת. האולם מעוצב בקווים נקיים עם אלמנטים קלאסיים כמו המנורות העדינות היורדות מן התקרה ושלל הפרחים המעטרים אותו. העיצוב האלגנטי אך הלא כבד מתאים לערב ריקודים של קיץ. יש המעדיפים לחגוג את חתונתם כאירוע צהריים קליל בסגנון כפרי בחתונת שישי בצהריים. הגן בשפיים ערוך היטב גם לחתונה בקיץ בסגנון זה. הגן מצויד בכל האמצעים ליצור את הקרירות הנעימה. מנות קלילות המוצעות בשפע בתפריט המגוון כמו שלל סלטים, טאפאסים ותוספות לא מכבידות ישאירו את האורחים מלאי אנרגיות. מערכת הסאונד החדישה ומערכת התאורה מוסיפות ליצירת האווירה הרצויה וסגנון החתונה הנבחר.

 

נסיעה קצרה לאירוע בלתי נשכח

 

בנוסף לכל יתרונותיו של המקום: העיצוב, האוכל, השירות ועוד, גם מיקומו של גן האירועים באזור השרון מצוין עבור חתונות בקיץ. הגישה הנוחה לכל חלקי הארץ והקרבה למרכז יביאו את המוזמנים ואתכם אל החתונה מלאי אנרגיות ורעננים גם אם זהו יום חם.

 

צרו קשר לקביעת פגישה

מלאו טופס זה ונחזור אליכם בהקדם
אנא מלאו את טופס - צרו קשר לקביעת פגישה

קיבוץ שפיים

09-959-5550